XIV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach w roku szkolnym 2023/2024

Data publikacji: 2024-02-08

Krajowa Izba Doradców Podatkowych i Ministerstwo Finansów zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Podatkach. Dwuetapowy konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i przeprowadzany jest w formule online.

Celem konkursu jest rozwijanie wśród uczniów zainteresowań problematyką zagadnień podatkowych oraz upowszechnianie wśród młodzieży zasad korzystania z prawa podatkowego.
Organizatorem konkursu jest samorząd zawodowy doradców podatkowych. Patronatu udzieliło Ministerstwo Finansów oraz Kuratorium Oświaty.
Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie poprzez platformę moodle, gdzie udzielenie odpowiedzi na 30 pytań testowych pozwoli wyłonić najlepszych. Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody. Najlepszych 10 osób z każdego województwa przechodzi do etapu ogólnopolskiego. Ten zwyczajowo odbywa się w Katowicach.

Na stronie www.silesia.kidp.pl w zakładce KONKURSY znajdziesz:
- regulamin konkursu;
- instrukcję obsługi testu;
- link do platformy moodle;
- ustawy i przepisy prawne;
- inne informacje dotyczące konkursu.

Pamiętaj, aby zarezerwować odpowiednią ilość czasu na zalogowanie się i rejestrację do systemu, możesz to zrobić już na dwa dni przed terminem konkursu.

Pierwszy etap konkursu odbędzie się 29 lutego 2024 w godz. od 10.00 do 18.00. Test należy ukończyć do godziny 18.00.
Drugi etap konkursu odbędzie się 05 kwietnia 2024r. o godz. 11.00 w miejscu wskazanym przez organizatora.

Dodatkowe informacje: tel. 32 258 10 45, mail slaski@kidp.pl


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.