Wydarzenia i imprezy

Konkurs Wiedzy o Podatkach - Spotkanie z laureatami

Data publikacji: 2023-06-20

Aktualność: Konkurs Wiedzy o Podatkach - Spotkanie z laureatami

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że w bieżącym roku Kujawsko Pomorski Oddział KIDP przystąpił do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach, który po raz XIII organizowany był przez Śląski Oddział KIDP, pod patronatem Ministerstwa Finansów oraz Kuratora Oświaty, a w tym roku również Wojewódzkiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy.

7 marca 2023r. odbył się I etap konkursu, w nowej formie, poprzez platformę Moodle. W tym etapie wzięło udział ogółem 1293 uczestników z całej Polski, w tym 1230 uczniów, z których 172 zakwalifikowało się do Finału Konkursu. Z naszego regionu w konkursie wzięło udział 15 uczniów, z czego 8 osób zakwalifikowało się do Finału, przeprowadzonego stacjonarnie 14 kwietnia 2023r. w Katowicach. Uczennica z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy, Agata Nowicka zdobyła zaszczytne III miejsce w finale.

Informujemy, że w dniach 15 i 16 czerwca 2023r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Zarządu Kujawsko Pomorskiego Oddziału KIDP z laureatami z naszego regionu biorącymi udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Podatkach, tj. 15 czerwca 2023r. w Inowrocławiu z uczniami Zespołu Szkół Ekonomiczno-Logistycznych oraz 16 czerwca 2023r. w Bydgoszczy z uczniami Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych. Sekretarz Zarządu Joanna Śnieg, wspólnie z Członkiem Zarządu Michałem Zbutowiczem, wręczyli upominki laureatom konkursu i złożyli podziękowania na ręce nauczycieli i dyrekcji.

Serdecznie gratulujemy uczniom i zachęcamy do udziału w przyszłych edycjach konkursu.

Laureaci z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy
Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach

Laureaci z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Logistycznych w Inowrocławiu

Więcej informacji na temat konkursu na stronie https://www.silesia.kidp.pl/


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.