Aktualność: BADANIE KIDP - Sytuacja doradców podatkowych w okresie pandemii

Krajowa Izba Doradców Podatkowych rozpoczyna ogólnopolskie badanie mające pokazać, czy i jak pandemia COVID-19 wpłynęła na sytuację doradców podatkowych i ich usługi. 

 

Epidemia koronawirusa wpłynęła na funkcjonowanie tysięcy polskich firm i zagroziła ich istnieniu. Kryzys wywołany COVID-19 dotknął niemal wszystkie branże i w sposób nieoczekiwany zmienił życie Polaków. Krajowa Izba Doradców Podatkowych we współpracy z prof. Ryszardem Sowińskim pracuje nad przygotowaniem specjalnego raportu dotyczącego sytuacji doradców podatkowych w czasie pandemii. Celem badania jest uzyskanie odpowiedzi na to, jaka jest obecnie sytuacja doradców podatkowych, jak zachowują się klienci doradców oraz jakie strategie i działania podejmują doradcy podatkowi w tym trudnym dla biznesu czasie.

Na podstawie wypełnionych przez doradców podatkowych ankiet, zespół badawczy kierowany przez prof. Ryszarda Sowińskiego przygotuje pierwszy na rynku raport nt. sytuacji doradców podatkowych w czasie pandemii i kryzysu, a także udzieli doradcom przydatnych rekomendacji. 

Krajowa Izba Doradców Podatkowych zwraca się do wszystkich doradców podatkowych z prośbą o wypełnienie ankiety, która znajduje się w linku poniżej.

 

Badanie trwa od 1 do 17 czerwca 2020 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi w drugiej połowie czerwca.

 

Link do ankiety:

https://forms.gle/CN5S3NBq3thHiDWJ8

 

DATA PUBLIKACJI: 2020-06-09 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: ((52) 584 44 44)
Kujawsko-Pomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

ul. Marszałka F. Focha 4
85-070 Bydgoszcz

tel. (52) 584 44 44
fax. (52) 584 44 45

x
x