Aktualność: E-ślubowanie - 60 nowych doradców dołączyło do KIDP

Po raz pierwszy w historii samorządu doradców podatkowych przeprowadzone zostały ślubowania online. Podczas wideokonferencji z przewodniczącym Krajowej Rady Doradców Podatkowych, rotę przyrzeczenia złożyło 60 nowych doradców podatkowych. Takie rozwiązanie zostało podyktowane obowiązującym od marca stanem epidemii.

Mamy w gospodarce sytuację kryzysową i przedsiębiorcy potrzebują profesjonalnej pomocy doradców podatkowych jeszcze bardziej niż zwykle. Nie chcemy dłużej wstrzymywać osób, które zdały egzamin przed stanem epidemii i teraz tylko czekają na ślubowanie. Dlatego po raz pierwszy w historii, ta uroczystość odbędzie się online. Opracowaliśmy odpowiednie procedury, które pozwolą nam przeprowadzić całą operację sprawnie i z zachowaniem przepisów prawa. Dzięki temu już za moment grupa nowych doradców podatkowych będzie mogła rozpocząć pracę – wyjaśnia prof. Adam Mariański, przewodniczący Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

Krajowa Izba Doradców Podatkowych jest pierwszym w Polsce samorządem zawodowym, który zdecydował się na takie rozwiązanie. Aktualnie izba liczy sobie 8947 doradców podatkowych.https://kidp.pl/aktualnosciall.php/10/6527

DATA PUBLIKACJI: 2020-06-08 + pozostałe aktualności
Czytaj również

Kontakt

tel.: ((52) 584 44 44)
Kujawsko-Pomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

ul. Marszałka F. Focha 4
85-070 Bydgoszcz

tel. (52) 584 44 44
fax. (52) 584 44 45

x
x